Produktai ir paslaugos

 
 
Interneto marketingas > Reklama internete
Susisiekite!


Jeigu galite pateikti mums daugiau informacijos apie save, prašome užpildyti šią formą.

Interneto marketingas

Kodėl turėčiau investuoti?

Firmoms, užsiimančioms prekyba, paslaugomis ar ieškančioms naujų rinkų, rinkodara internete ir svetainių optimizacija yra pigiausias reklamos būdas.

JAV SEO (svetainių optimizacija) ir SEM (paieškos marketingas) yra viena sparčiausiai besiplečiančių interneto komercijos sričių. Tačiau kasmet daugėjant pirkėjų internete šis rinkodaros būdas darosi aktualus ir Lietuvoje.

  • Tyrimų bendrovė „ACNielsen“ (www.acnielsen.com) nustatė, kad prekybos internetu rinka didėja visame pasaulyje. Statistinis europietis internetu apsiperka maždaug penkis kartus per mėnesį. Lietuvoje kasmet tokių pirkėjų padaugėja dešimtimis procentų. Specialistų manymu dėl mažesnių kainų žmonės pradeda pasitikėti virtualia erdve ir atsiskaitymais joje. Prekybos apimtys didėja, atsiranda vis daugiau nuolatinių pirkėjų. Pavyzdžiui, UAB „Sanitex“, internetu prekiaujančios buitine technika, metinė e.parduotuvės apyvarta siekia 1 mln. litų .
  • Tyrimų bendrovės „Tns gallup“ (www.tns-gallup.lt) teikiamais duomenimis, reklamos rinkos apyvarta kasmet didėja.

Interneto rinkodara – ne tik didžiųjų įmonių privilegija. Internete lygiomis jėgomis su jomis gali konkuruoti smulkaus ir vidutiniojo verslo atstovai.

Jūsų verslas ir Interneto marketingas

Jūs susidursite su daugeliu šios srities aspektų, kuriuos bus sunku perprasti iš karto. Matysite, jog konkurentai Jus lenkia, o žmonės vis nesilanko jūsų svetainėje - neperka. Tai realybė, su kuria susiduria daugelis įmonių Lietuvoje. Mes galime jums padėti. Mūsų specializacija padėti jums įgyventi tokią internetinės rinkodaros strategiją, kuri neštų apčiuopiamus rezultatus. Mes padėsime jums pakilti paieškos rezultatuose ir būti pastebėtais. Spauskite čia norėdami sužinoti optimizavimo paieškos sistemoms, PPC, specialaus svetainės dizaino ir analizės paslaugų kainas.

Google Adwords Qualified
Top Seos
Certified Analyst
Seo Ethics

 

Šeimyniškių g. 14-2,
09312 Vilnius
Tel.: +370-5-2725382
Fax: +370-5-2725382
Copyright ©2000-2020 Systematic SEO, Inc.
All rights reserved.