Produktai ir paslaugos

 
 
Interneto marketingas > Pay-Per-Click reklama
Susisiekite!


Jeigu galite pateikti mums daugiau informacijos apie save, prašome užpildyti šią formą.

Pay-Per-Click reklama

Pay per click (PPC) tai reklamos metodas naudojamas interneto svetainėse, interneto reklamos tinkluose ir paieškos sistemose. Kada vykdote PPC reklamos kampaniją mokate pinigus už vietas paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Jei reklamos teksto raktiniai žodžiai sutampa su įvestais į paiešką, tuomet nuorodos į svetaines pateikiamos šalia įprastų „Google”, „Yahoo!”, „MSN” rezultatų, o taip pat ir daugelyje kitų puslapių internete, kurie talpina reklamines nuorodas.

  • UAB „Interneto marketingas“ parinks populiariausius užklausos žodžius ir frazes.
  • UAB „Interneto marketingas“ išnagrinės visas reklaminės kampanijos dalis nuo pradžios iki galo – viską, kas gali turėti įtakos verslo sėkmei.
  • UAB „Interneto marketingas“ pateiks finansinę reklamos sąmatą, pateiksime ataskaitas, kuriose atsispindės mokamos paieškos išlaidos ir kiek lankytojų sulaukta.
  • UAB „Interneto marketingas“ išanalizuos reklamos strategijos efektyvumą ir pateiks rekomendacijas tolimesnei kampanijos plėtrai. Didžiausias PPC privalumas – klientai apie jus sužinos, o jūs mokėsite tik tuomet, kai jie paspaus nuorodą į jūsų svetainę.
  • UAB „Interneto marketingas“ paruoš ataskaitas apie PPC našumą - matysite, kaip grįžta į reklamą investuoti pinigai.

Daugiau informacijos apie Pay-Per-Click.

Jūsų verslas ir Interneto marketingas

Jūs susidursite su daugeliu šios srities aspektų, kuriuos bus sunku perprasti iš karto. Matysite, jog konkurentai Jus lenkia, o žmonės vis nesilanko jūsų svetainėje - neperka. Tai realybė, su kuria susiduria daugelis įmonių Lietuvoje. Mes galime jums padėti. Mūsų specializacija padėti jums įgyventi tokią internetinės rinkodaros strategiją, kuri neštų apčiuopiamus rezultatus. Mes padėsime jums pakilti paieškos rezultatuose ir būti pastebėtais. Spauskite čia norėdami sužinoti optimizavimo paieškos sistemoms, PPC, specialaus svetainės dizaino ir analizės paslaugų kainas.

Google Adwords Qualified
Top Seos
Certified Analyst
Seo Ethics

 

Šeimyniškių g. 14-2,
09312 Vilnius
Tel.: +370-5-2725382
Fax: +370-5-2725382
Copyright ©2000-2020 Systematic SEO, Inc.
All rights reserved.